• Uw kind is of heeft...
    • Dyslexie
    • Dyscalculie
    • ADD
    • ADHD
    • Hoogbegaafd
    • Moeite met plannen
    • Sociaal-emotionele problemen
    • Autisme
  • Wat biedt Joan Cele?
    • Huiswerkbegeleiding
    • Testen
    • Bijles en bijscholing
  • Over Joan Cele
    • Het team
    • Onze visie op leren en motiveren
  • Huiswerkbegeleiding
    • Een dag op het Joan Cele
  • Feuerstein
  • Zo bereikt u ons
    • Persoonlijk Kennismaken
  • Contactformulier
Landstede

Rubin Vos (14) TalentStad 3 TL

Veel minder drukte in mijn hoofd

Het ging niet zo goed op de basisschool en toen heb ik vanaf groep 8 twee uur per week Feuerstein gedaan op Joan Cele. Feuerstein gaat over de manier waarop je denkt. Je leert met bouwstenen anders denken. Je gaat nadenken, selecteren en elimineren en zo. Je moet heel veel benoemen. Het is leuk en niet moeilijk. Ik denk wel dat het geholpen heeft. Maar dat kan ik natuurlijk niet met zekerheid zeggen, omdat ik niet weet hoe het gelopen zou zijn als ik het niet gedaan had.

 

Nu doe ik geen Feuerstein meer, maar heb ik gewoon huiswerkbegeleiding. Dat doe ik sinds halverwege de eerste vmbo ongeveer. Mijn moeder vond het wel een goed idee omdat ik nooit huiswerk maakte. Ik stelde het steeds uit en ik haalde slechte cijfers. Hier kun je heel goed huiswerk maken. Je plant wat je moet doen en als het af is wordt het afgetekend.

 

Thuis word ik steeds afgeleid, dan zie je dingen die leuker zijn om te doen en aan het eind van de dag heb je weer niks aan je huiswerk gedaan. Nu kom je thuis en hoef je helemaal niets meer te doen. Kan ik gewoon naar de training atletiek gaan. Het huiswerkinstituut heeft me veel opgeleverd. Ik ben niet blijven zitten, ik ben rustiger geworden en ik heb veel minder drukte in mijn hoofd.

    Een aanrader!

    Persoonlijk kennismaken

    Een dag op Joan Cele

Aan het woord

    Veel minder drukte in mijn hoofd

    Rubin Vos (14) TalentStad 3 TL

Meer >>

Wij bellen u terug

Vul uw telefoonnummer in en wij bellen u zo spoedig mogelijk terug.

Copyright © 2012 Joan Cele. All rights reserved | Sitemap